Autogramiáda Šeraba Gjalcchena Rinpočheho 5.8.2019

autor: | 18. 07. 2019 | Pozvánky

U příležitosti českého vydání knihy o praxi Chenreziga budete mít možnost se osobně setkat s drahoceným lamou Šerabem Gjalcchenem Rinpočhem, vyslechnout si krátké učení o soucitu a moudrosti a odnést si nově vydanou knihu s jeho vlastnoručním podpisem.

Autor je uznávaným nesmírně učeným a vysoce realizovaným Lamou tibetské školy Karma Kagjü. Pochází z Manangu v Nepálu a mnozí jej považují za ztělesnění samotného Čenreziga – Buddhy soucitu. Titul Maniwa náleží mistrům meditace na Čenreziga, kteří dosáhli nejméně jedné miliardy opakování mantry OM MANI PEME HUNG, dokonalé vibrace tohoto meditačního aspektu. Šerab Gjacchen Rinpočhe cestuje od roku 2005 také na Západ, kde učí Dharmu, předává iniciace a staví stúpy. V současné době řídí výstavbu nového meditačního centra Karma Kungha Padkar Ling na Křivoklátsku v České republice.

05. 8. 18:00
Národní galerie Praha – Klášter sv. Anež, U Milosrdných, 110 00 Staré Město, Česko

Organizuje nadační fond NALA, registrovat na akci se můžete zde. Vstupné je dobrovolné, bude vybíráno do zapačetěné kasy a celý výtěžek bude věnován na aktivity nadačního fondu NALA.

Redakce

Autor příspěvku: Redakce

Redakční články jsou překladem ze zahraničních článků či pochází z dalších dostupných zdrojů.

Tento článek mohl vzniknout díky štědrosti podporovatelů BuddhaWebu!
Staňte se i vy podporovatelem a získejte za to bonusový obsah.
DĚKUJEME 🙏🙏🙏

Další články

Košík

Doporučujeme

PODPOŘTE PROVOZ BUDDHAWEBU:

Přidejte se na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Nový článek na email

Buddhistický e-shop

Reklama

Pin It on Pinterest