Pozor – dovolená od 15. do 27.5. Vaše objednávky odešleme po tamtu datu. Děkujeme za pochopení 🙏

Bio Matcha Tea Charger

Matcha Charger je balíček pro nováčky. Praktický tubus obsahuje 500 ml šejkr s úložným prostorem a 15x porci 2g čaje matcha.

Cena je včetně DPH.

250 

Skladem

Matcha tea je velmi zdravý. Navíc je skvělým pomocníkem při meditaci. Podpoří nás proti únavě a ospalosti, které mohou negativně ovlivňovat kvalitu meditace. Zenoví mniši povýšili přípravu matcha čaje jako součást meditační praxe.

Bio Matcha Tea je unikátní japonský čaj s významnými pozitivními vlastnostmi. Jeho výživové hodnoty jsou zhruba 10x vyšší než u jiného zeleného čaje, zrychluje metabolismus až o 40 %, obsahuje velké množství antioxidantů, které pomáhají z těla vyplavovat toxiny – jen 1/2 čajové lžičky tohoto zeleného prášku obsahuje tolik antioxidantů jako 10 šálků běžného zeleného čaje. Najdeme v něm také teofylin, čajový kofein, který se uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin a má na organismus příznivější vliv než kofein obsažený např. v kávě nebo slazených nápojích.

Bio Matcha Tea je pravidelně testovaný a certifikovaný. Čaj matcha je citlivý na světlo a vzduch. Balení v pytlících tak zajišťuje, aby se zachovala nejvyšší kvalita čaje.

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Zpět na předchozí stránku

Pin It on Pinterest