Čajové svíčky přírodní 50 ks

Neparfémované čajové svíčky z palmového oleje s certifikací – 50 ks

Cena je včetně DPH.

209 

Jen 1 skladem

  • Přírodní čajové svíčky Kerzenfarm na rozdíl od klasických parafínových svíček neprodukují saze a neuvolňují do vzduchu škodlivé látky.
  • Díky přírodním čajovým svíčkám si doma vytvoříte překrásnou atmosféru, aniž byste vdechovali nebezpečné a zdraví škodlivé látky. Svíčky z palmového vosku navíc lépe hoří a svítí jasnějším plamenem, než svíčky parafínové. Jsou charakteristické dlouhou dobou hoření, hladkou strukturou povrchu a rovnoměrným hořením.
  • V rámci poptávky po přírodních svíčkách z obnovitelných surovin vyrábí firma Kerzenfarm svíčky ze 100% přírodního stearinu, získaného z palmového oleje z Indonésie a Malajsie. Dodavatelé stearinu se zavázali k udržitelnému ekologickému pěstování a jsou členy RSPO (The Roundtable on Sustainable Palm Oil – Kulatý stůl pro udržitelný palmový olej).
  • Kritéria pro přijetí do RSPO jsou velmi přísná a patří mezi ně získávání palmového oleje bez kácení a vypalování pralesů a ohrožování oblastí se vzácným a bohatým ekosystémem. Při pěstování se rovněž nesmí používat pesticidy. 
Zpět na předchozí stránku

Pin It on Pinterest