Online kurz s Tenzingem Wangpem 13.-14.2.2021

autor: | 9. 02. 2021 | Pozvánky

Srdečně vás zveme na online víkendový kurz s Ačarjou Tenzingem Wangpem 13. a 14. února. Již po šesté bude Tenzing pokračovat ve výkladu slavné Bodhičarjávatáry – Uvedení na cestu k probuzení. Tentokrát probereme vrcholnou, devátou kapitolu věnující se dokonalé moudrosti! Účast na předchozích kurzech není nutná.

Tenzing Wangpo je známý svou dovednou prezentací dharmy velmi přístupným, praktickým způsobem. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost poodkrýt, čemu se v buddhismu říká moudrost!

Bodhičarjávatára, neboli Uvedení na cestu k probuzení, je slavné dílo indického mistra Šántidévy, které bylo sepsáno jako praktická příručka pro rozvíjení soucitu a milující laskavosti v každodenním životě. Šántidévův pohled inspiruje miliony praktikujících už déle než milénium, a zůstává zcela relevantní i v dnešní době.

Kurz proběhne o víkendu 13. – 14. února 2021, vždy v 10-12 a 15-17 hodin. Přednášky budou v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

Doporučený příspěvek za celý kurz je 1000 Kč (pro studenty, důchodce a členy Bodhi Path Praha 800 Kč). „Členové plus“ mají kurz zdarma. Jednotlivé přednášky stojí 250 Kč (200 Kč zvýhodněná cena), kurz je ale samozřejmě lepší absolvovat celý. Nedostatek financí není účasti na kurzu překážkou, v případě potřeby kontaktujte Bodhi Path na prague@bodhipath.cz.

Registrace na kurz zde.

Redakce

Autor příspěvku: Redakce

Redakční články jsou překladem ze zahraničních článků či pochází z dalších dostupných zdrojů.

Tento článek mohl vzniknout díky štědrosti podporovatelů BuddhaWebu!
Staňte se i vy podporovatelem a získejte za to bonusový obsah.
DĚKUJEME 🙏🙏🙏

Další články

Košík

Doporučujeme

PODPOŘTE PROVOZ BUDDHAWEBU:

Přidejte se na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Nový článek na email

Buddhistický e-shop

Reklama

Pin It on Pinterest