Poklad dharmy – studijní web tibetského buddhismu

autor: | 14. 07. 2021 | Pozvánky

Máme radost, že vás můžeme pozvat na nové stránky poklad-dharmy.cz. Každý zde může hlouběji proniknout do buddhistických učení a rozšířit svoje obzory v tibetském mahájánovém buddhismu!

Ctihodná Tenzin Palmo připravila mnoho textů a nahrávek mluveného slova, která se zabývají základními i pokročilejšími tématy buddhistické filozofie. Najdete zde ovšem i záznamy z kurzů od geše Tenzina Losela, které v minulosti proběhly v Česku či na Slovensku.

Připravené webové stránky obsahují ohromné množství drahocenných informací, které si můžete pro svoje studium stáhnout v pdf či mp3. Najdete zde přepisy učení, rady učitelů, filzofické texty, přání k recitaci a další texty. Studovat můžete učení, která se věnují smrti, štěstí, závislé propojenosti a dalším důležitým tématům. Abyste se při studiu neztratili, můžete vždy nahlédnout do podrobného slovníčku pojmů.

Speciální sekcí webu je výuková platforma, na které lze systematicky projít online kurzem Buddhismus v kostce, Na agresivní nemoc silný lék, Osm veršů transformace mysli či Mysl a poznání. Ctihodná Tenzin Palmo v kurzech předává dharmu pro všechny srozumitelně. I tak je možné využít studijního diskuzního fóra a ptát se na to, co vás zajímá.

Webová prezentace, kterou technicky spravuje Vladimír Hajduk, je přehledná a funkční. Poskytuje důstojný prostor učením Buddhy. Veškeré dostupné studium je zdarma a obsah bude postupně stále přibývat. Poklad dharmy tak vřele doporučujeme všem, kdo mají zájem o seriózní studium nauk z pohodlí svého domova.

Vít Kuntoš

Autor příspěvku: Vít Kuntoš

Buddhismus představuje stále důležitější část mého života, a tak jsem se rozhodl vytvořit tyto webové stránky či knížku Buddhismus v otázkách a odpovědích. Kromě toho se věnuji vedení sekulárních meditačních tréninků, astrologii či včelaření 🙂

Tento článek mohl vzniknout díky štědrosti podporovatelů BuddhaWebu!
Staňte se i vy podporovatelem a získejte za to bonusový obsah.
DĚKUJEME 🙏🙏🙏

Další články

Košík

Doporučujeme

PODPOŘTE PROVOZ BUDDHAWEBU:

Přidejte se na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Nový článek na email

Buddhistický e-shop

Reklama

Pin It on Pinterest